Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT SISTEM CCTV

Număr anunț
DA21725600
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 TUZLA (CUI 28020784)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.196,64 RON
Valoare atribuită
5.196,64 RON
Data publicării
13.11.2018 09:23
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.196,64 RON

din 5.196,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.