Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOXA ACTIVA PORTABILA AKAI SS022A-X6

Număr anunț
DA21722012
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara George Emil Palade (CUI 3896496)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,28 RON
Valoare atribuită
293,28 RON
Data publicării
12.11.2018 15:14
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,28 RON

din 293,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.