Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte UHT semidegresat - produs pentru a fi livrat în cadrul Programului pentru Școli a României

Număr anunț
DA22207701
Autoritate contractantă
Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
Furnizor / câștigător
DORNA LACTATE S.A. (CUI RO9689910)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.260 RON
Valoare atribuită
10.260 RON
Data publicării
11.01.2019 13:35
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.260 RON

din 10.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.