Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22207661
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.64 GALATI (CUI 29084778)
Furnizor / câștigător
INTERTOP SRL (CUI 12344318)
Cod CPV
15813000-0 · Alimente pentru micul dejun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,49 RON
Valoare atribuită
989,49 RON
Data publicării
11.01.2019 13:31
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

989,49 RON

din 989,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.