Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PAL ALB ZAPADA 18 MM (2.80X2.07)
- Număr anunț
- DA22207371
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU (CUI 3126519)
- Furnizor / câștigător
- ELFEROM PLUS SRL (CUI RO17304144)
- Cod CPV
- 39157000-7 · Piese de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.073,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.073,22 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 13:09
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.073,22 RON
din 1.073,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro