Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Curs perfectionare Dragos Viziteu - Comunicare eficienta intra si inter-institutionala
- Număr anunț
- DA21537552
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA UNIVERSITARĂ COLUMNA (CUI RO32781309)
- Cod CPV
- 79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613,45 RON
- Valoare finală
- 613,45 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:08
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.