Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED VA SAMSUNG C27F591FDU, 27" Curved, Full HD, argintiu/REF.4774/CCMPA

Număr anunț
DA21731891
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116 RON
Valoare atribuită
1.116 RON
Data publicării
13.11.2018 12:56
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116 RON

din 1.116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.