Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard Disk Drive WESTERN DIGITAL Caviar Blue WD10EZEX, 1000GB, 64MB, SATA 3
- Număr anunț
- DA21730068
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215 RON
- Valoare atribuită
- 215 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:51
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215 RON
din 215 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro