Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED IPS DELL UltraSharp U2717D, 27", QHD, InfinityEdge, negru-gri

Număr anunț
DA21721651
Autoritate contractantă
Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.980 RON
Valoare atribuită
7.980 RON
Data publicării
12.11.2018 15:00
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.980 RON

din 7.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.