Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vitamina B12 50 Gamma/1 ml x 5 fi (Cyanocobalaminum)

Număr anunț
DA21728603
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA SADOVA (CUI 16080456)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536 RON
Valoare atribuită
536 RON
Data publicării
13.11.2018 11:02
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536 RON

din 536 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.