Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REACTIVI DE LABORATOR (SOLUTIE STANDARD DE POTASIU, SOLUTIE STANDARD DE SODIU)
- Număr anunț
- DA21727079
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI RO6645731)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 366,80 RON
- Valoare atribuită
- 366,80 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:13
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
366,80 RON
din 366,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro