Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPACARDIN 39MG/12MG X 30CP

Număr anunț
DA21721111
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.101,80 RON
Valoare atribuită
1.101,80 RON
Data publicării
12.11.2018 14:40
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.101,80 RON

din 1.101,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.