Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitive de amestecare (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21399479
- Autoritate contractantă
- R14071095 APA PROD SA DEVA
- Furnizor / câștigător
- EDWARDS INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 10392270)
- Cod CPV
- 42996400-8 · Dispozitive de amestecare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.490 RON
- Valoare atribuită
- 1.490 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 11:38
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.490 RON
din 1.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro