Ofertă acceptată Cumpărare directă

BINOCRIT 2.000 UI/1ML X 6SER (EPOETINUM ALFA)

Număr anunț
DA21705881
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.730,96 RON
Valoare atribuită
1.730,96 RON
Data publicării
09.11.2018 12:49
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.730,96 RON

din 1.730,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.