Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus SMARTPAK R0DI

Număr anunț
DA21397971
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42671100-1 · Portscule de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.878,30 RON
Valoare finală
2.087 RON
Data publicării
05.10.2018 10:40
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.