Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE UZ VETERINAR

Număr anunț
DA21696047
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
Furnizor / câștigător
ORILD VET S.R.L. (CUI 38573595)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517,38 RON
Valoare atribuită
517,38 RON
Data publicării
08.11.2018 14:32
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

517,38 RON

din 517,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.