Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STALPI DE SEMNALIZARE RUTIERA CU FOLIE REFLECTORIZANTA SI REFLECTOR SOLAR CU LED
- Număr anunț
- DA21732513
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PARCURI SI ZONE VERZI (CUI 15268304)
- Furnizor / câștigător
- VECTORIAL UNO SRL (CUI RO30323224)
- Cod CPV
- 34942100-3 · Stalpi indicatori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.000 RON
- Valoare atribuită
- 115.000 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 13:19
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115.000 RON
din 115.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro