Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie si transport Aspirator cu spalare Zelmer 7920.0ST, 2.5 L, 1700 W

Număr anunț
DA21726765
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,26 RON
Valoare atribuită
672,26 RON
Data publicării
13.11.2018 10:03
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,26 RON

din 672,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.