Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci praf textili pentru aspiratoare Sprintus WATERKING XL, N55, N77, N80, KETOS N56, KETOS N81
- Număr anunț
- DA21723353
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE DUMITRESCU' CUMPANA (CUI 29374135)
- Furnizor / câștigător
- SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
- Cod CPV
- 39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 16:27
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.400 RON
din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro