Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator uscat/umed MV3 Premium
- Număr anunț
- DA21721242
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 737,82 RON
- Valoare atribuită
- 737,82 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 14:45
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
737,82 RON
din 737,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro