Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision DS-2DE7230IW-AE, 2 MP, IR 150 m, 4.3 - 129 mm, 30x +

Număr anunț
DA21687365
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
IP EXPERT SOLUTION SRL (CUI RO23153925)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.097,35 RON
Valoare atribuită
2.097,35 RON
Data publicării
08.11.2018 08:55
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.097,35 RON

din 2.097,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.