Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MINI PUZZLE PRINTESE DISNEY, 24 PIESE CARTON, 16.5X11 CM, CASTORLAND
- Număr anunț
- DA21729895
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Carol I" Valea Doftanei (CUI 2843787)
- Furnizor / câștigător
- SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
- Cod CPV
- 37523000-0 · Puzzle (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63 RON
- Valoare atribuită
- 63 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:46
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63 RON
din 63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro