Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mingi volei antrenament Mikasa MVA330

Număr anunț
DA21726640
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV NAVODARI (CUI 22151071)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI RO27829800)
Cod CPV
37452900-0 · Mingi de volei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
13.11.2018 09:59
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.