Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,6% sub estimat
Pipeta / Pipete gradate din sticla, clasa A, 2 ml
- Număr anunț
- DA21723364
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI RO35150329)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 38437100-8 · Pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156,60 RON
- Valoare atribuită
- 147,90 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 16:27
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 16:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147,90 RON
din 156,60 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 8,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.