Ofertă acceptată Cumpărare directă

F1-Clip-Tip 8 ch 5-50 ul

Număr anunț
DA21708853
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.001,29 RON
Valoare atribuită
6.001,29 RON
Data publicării
09.11.2018 15:22
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.001,29 RON

din 6.001,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.