Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de electrofilare

Număr anunț
DA21720541
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
Furnizor / câștigător
PERFORMANCE TRAINING & MANAGEMENT SRL (CUI RO24866110)
Cod CPV
38654110-8 · Cititoare de microfilme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.920,37 RON
Valoare atribuită
41.920,37 RON
Data publicării
12.11.2018 14:21
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.920,37 RON

din 41.920,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.