Ofertă acceptată Cumpărare directă

"Elemente de mobilier, inclusiv transport si montaj" - cf nota nr. 38507/05.11.2018

Număr anunț
DA21727939
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
FRONT MOB SRL (CUI RO32800877)
Cod CPV
39121100-7 · Birouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.405 RON
Valoare atribuită
25.405 RON
Data publicării
13.11.2018 10:42
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.405 RON

din 25.405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.