Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale si accesori mobilier
- Număr anunț
- DA21729304
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SAMUS CLUJ-NAPOCA (CUI 5120741)
- Furnizor / câștigător
- PALMOB SRL (CUI RO16331388)
- Cod CPV
- 39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 529,83 RON
- Valoare atribuită
- 529,83 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:27
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
529,83 RON
din 529,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro