Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale promotionale si informative

Număr anunț
DA21722130
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI RO16704673)
Furnizor / câștigător
FLAROM ADVERTISING SRL (CUI RO14946824)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.530 RON
Valoare atribuită
10.530 RON
Data publicării
12.11.2018 15:19
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.530 RON

din 10.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.