Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rama foto A4 - imitatie de lemn
- Număr anunț
- DA21721323
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
- Furnizor / câștigător
- FOTO VENUS SRL (CUI RO1516345)
- Cod CPV
- 39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,10 RON
- Valoare atribuită
- 168,10 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 14:48
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 18:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,10 RON
din 168,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro