Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAFT GEL TIT.EXTR 150ML

Număr anunț
DA22207260
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,88 RON
Valoare atribuită
41,88 RON
Data publicării
11.01.2019 13:01
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,88 RON

din 41,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.