Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE CHIMICE/SANITARE

Număr anunț
DA21398937
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TULCEA (CUI 28644478)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740,67 RON
Valoare atribuită
740,67 RON
Data publicării
05.10.2018 11:16
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740,67 RON

din 740,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.