Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere a aparatelor de testare si control serv.Monitorizare si laboratoare
- Număr anunț
- DA22177408
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI ARGES (CUI 4317983)
- Furnizor / câștigător
- NEW OPTIMED CONTROL S.R.L. (CUI 16500657)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.940 RON
- Valoare finală
- 5.940 RON
- Data publicării
- 04.01.2019 10:40
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.