Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale instalatii sanitare - DRDP Constanta
- Număr anunț
- DA21691798
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.389,83 RON
- Valoare finală
- 17.885,20 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 11:40
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.