Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balanta electronica de 15 kg si 30 kg

Număr anunț
DA21732856
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR SECTOR 2 (CUI RO4266235)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI RO29580330)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.023 RON
Valoare atribuită
4.023 RON
Data publicării
13.11.2018 13:33
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.023 RON

din 4.023 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.