Ofertă acceptată Cumpărare directă

WARMBIER - METRISO-B530 - Mess-Kit METRISO B530. Measuring kit METRISO B530, digital

Număr anunț
DA21730895
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI RO9311329)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
42671100-1 · Portscule de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.773,91 RON
Valoare atribuită
7.773,91 RON
Data publicării
13.11.2018 12:21
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.773,91 RON

din 7.773,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.