Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat
PACHET SUPERTIT FIN 2.5*350E
- Număr anunț
- DA21732707
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44310000-6 · Articole din sarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,16 RON
- Valoare atribuită
- 230,44 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 13:27
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230,44 RON
din 235,16 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 4,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.