Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOSTAT RADIATOR ELECTRIC

Număr anunț
DA21399250
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376,10 RON
Valoare atribuită
1.376,10 RON
Data publicării
05.10.2018 11:28
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376,10 RON

din 1.376,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.