Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUBELNITA PANZER 3,6V PT-CS01 LI+ACCES

Număr anunț
DA21399157
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44512800-0 · Surubelnite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,34 RON
Valoare atribuită
50,34 RON
Data publicării
05.10.2018 11:24
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,34 RON

din 50,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.