Ofertă acceptată Cumpărare directă

Burghiu Pressler 500 mm d interior / 10 mm

Număr anunț
DA21397828
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.984,18 RON
Valoare atribuită
4.984,18 RON
Data publicării
05.10.2018 10:34
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.984,18 RON

din 4.984,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.