- Număr anunț
- DA21720907
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT & PARTENERS S.R.L. (CUI RO12035150)
- Cod CPV
- 44175000-7 · Panouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.299,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.299,10 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 14:33
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.299,10 RON
din 2.299,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro