Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet constructii
- Număr anunț
- DA21390349
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 45261211-6 · Lucrari de acoperire cu tigla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709,39 RON
- Valoare atribuită
- 709,39 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 13:37
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
709,39 RON
din 709,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro