Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tonere

Număr anunț
DA22188826
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652,61 RON
Valoare finală
1.652,61 RON
Data publicării
08.01.2019 14:53
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
13.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.