Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PIEPT PUI DEZOSAT FARA PIELE REF
- Număr anunț
- DA22188182
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR. 28 PLOIESTI (CUI 14374579)
- Furnizor / câștigător
- PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
- Cod CPV
- 15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165,10 RON
- Valoare finală
- 165,10 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 13:53
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.