Ofertă refuzată Cumpărare directă

Monor-Lapte 3,5% 1L

Număr anunț
DA22186391
Autoritate contractantă
LICEUL ORTODOX STEINHARDT SM (CUI 17344130)
Furnizor / câștigător
DERSIDAN SRL (CUI RO3737440)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816,59 RON
Valoare finală
816,59 RON
Data publicării
08.01.2019 11:17
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
13.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.