Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Glucoza 10% sol.perf*10fl*500ml
- Număr anunț
- DA22185460
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430 RON
- Valoare finală
- 1.430 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 09:56
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.