Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de amenajare grup sanitar Camin Cultural Saliste de Beius

Număr anunț
DA21364471
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
FĂŞIE IOAN VIOREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI RO18717076)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.990,80 RON
Valoare atribuită
12.990,80 RON
Data publicării
02.10.2018 13:48
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.990,80 RON

din 12.990,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.