Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de lucrari de reparatii hala E16 destinata parcului auto

Număr anunț
DA21732804
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
Furnizor / câștigător
ECO GREEN LIGHT SRL (CUI 24572468)
Cod CPV
45260000-7 · Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424.496,79 RON
Valoare atribuită
424.496,79 RON
Data publicării
13.11.2018 13:31
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424.496,79 RON

din 424.496,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.