Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de transport sare Exploatatia Miniera Râmnicu Vâlcea

Număr anunț
DA22207432
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
BALEA TRANS SERVICE SRL (CUI RO21625070)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.758 RON
Valoare atribuită
4.758 RON
Data publicării
11.01.2019 13:14
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.758 RON

din 4.758 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.