Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tichete sociale pentru gradinita

Număr anunț
DA22175618
Autoritate contractantă
Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
Furnizor / câștigător
EDENRED ROMANIA SRL (CUI RO10696741)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,24 RON
Valoare finală
0,24 RON
Data publicării
03.01.2019 14:16
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.